شرایط و قوانین

سایت بای کلیک

قوانین وشرایط

کاربران عزیز لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه با دقت مطالعه فرمایید

بای کلیک همواره در نظر داشته تا همان طور که پیش از خرید همراه شماست پس از آن نیز شمارا یاری کند تا در شرایط مطلوب خریدی مطمئن و آسوده انجام داده و تمام انتظارات شما نیز برآورده شود.

همه ی ما آگاهیم که همانطور که ممکن است پیش از خرید سوالاتی برای مشتریان عزیز وجود داشته باشد، پس از آن نیز سوالاتی ذهن خریدار را درگیر به خود خواهد کرد.   مشتریان محترم پس از خرید بی شک نیاز به راهنمایی و پشتیبانی خواهند داشت که برای حل این مسئله بای کلیک بخشی کامل را در فروشگاه خود برای رفاه حال شما عزیزان در نظر گرفته است .
با توجه به گستردگی و افزایش روز افزون کالاهای ارائه شده در بخش های مختلف وب سایت بای کلیک؛ تمامی محصولات باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند و دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی و مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا باشند. البته لازم به ذکر است اقلامی که به عنوان هدیه از طرف بای کلیک همراه سفارش بوده و در فاکتور مبلغ صفر ریال درج شده‌اند،مشمول گارانتی بازگشت نیستند ولی از گارانتی سلامت فیزیکی برخوردار می باشند. همچنین اقلام مصرفی مثل محافظ صفحه نمایش از این قاعده مستثنی هستند و فقط شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالاست .

استفاده از ضمانت یا گرانتی چه شرایطی دارد؟

-گر کالای خریداری شده،ایراد یا اشکال فنی داشته باشد .اشکال و ایراد فنی باید حداکثر تا 2 روز کاری پس از دریافت کالا، به یای کلیک اطلاع داده شود.(فقط از طریق تماس یا پشتیبانی)

-لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان مهلت استفاده،نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا خودداری شود. در صورت مخدوش بودن کالا یا حتی بسته بندی، کم بودن اقلام داخل بسته بندی یا نبود آن ها، مسترکالا هیچگونه مسئولیتی در قبال کالای شما نمی پذیرد .
استفاده از گارانتی تنها در صورتی امکان پذیر است که محصول در کارتن یا جعبه اصلی آن با تمام اقلام و بدون تغییر ظاهری بعلاوه فاکتور چاپی خرید به مسترکالا بازگردانده شود . 
نوشتن توضیحات یا برچسب زدن،آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن،امکان استفاده از گارانتی را از بین خواهد برد .
-ضمانت بازگشت اشکال ها و مورد های فنی و ظاهری (شکستگی،خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود،را شامل نمی شود.استفاده نادرست پس از دریافت کالا مواردی مانند:حمل و نقل و جابجایی،نصب و راه اندازی،تنظیمات،کاربرد غیر معمول،نگهداری و استفاده ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا(قید شده در دفترچه کالا)را شامل می شود .
در صورت هرگونه تغییر اعم از کمبود اقلام، کثیف بودن کالا، تغییر در ظاهر و… محصول شامل هیچ سرویسی نخواهد شد .

– کالا پس از تایید کارشناسان به واحد گارانتی بای کلیک ارجاع داده خواهد شد. در صورتی که تشخیص کارشناسان واحد پس از فروش هرگونه استفاده نادرست یا آسیب از طرف کاربر، مغایرت کالا و… باشد، کالا شامل هیچگونه گارانتی نخواهد شد و با دریافت هزینه ارسال کالا به کاربر ارجاع داده خواهد شد .

نکته: اقلامی مثل محافظ صفحه نمایش، محافظ لنز و دیگر اقلام مصرفی فقط شامل ضمانت سلامت فیزیکی تا زمان رسیدن به مشتری بوده و هرگونه آسیب پس از آن شامل گارانتی فروشگاه بای کلیک نخواهد شد .

اقلامی مثل ساعت های هوشمند، عینک، هندزفری، اقلام مصرفی و دیگر لوازمی که دارای پلمپ شرکتی بوده یا هندزفری ها (به علت مسائل بهداشتی) فقط ضمانت اصالت و سلامت کالا دارند و امکان بازگردانی آن ها به علت عدم رضایت وجود ندارد .

شرایط برگشت مبلغ کالا

-توجه داشته باشید   که تمام کالاهای بای کلیک با هر نوع گارانتی، در صورتی که کالا استفاده نشده و مشابه روز اول باشد ، تا 7 روز ضمانت بازگشت وجه دارد و این ملزم به تایید واحد گارانتی مبنی بر شرایط ظاهری و فنی کالا است .

-کالاهایی که دارای هر نوع ضمانت هستند ، شامل برگشت مبلغ کالا   نمی شوند و مبلغ در حساب کاربری شما شارژ خواهد شد.

-تنها در صورتی که کالای مشابه ناموجود باشد می توان به تایید واحد گارانتی بای کلیکا مبلغ را به حساب بانکی واریز کرد

برای مثال در صورتی که شما کالایی خریداری کنید که ضمانت 30 روزه دارد و پس از 15 روز بخواهید آن را به دلیل خرابی به مسترکالا بازگردانید، پس از تایید واحد گارانتی، کالا شامل تعویض یا شارژ حساب کاربری می باشد و شامل بازگشت مبلغ به حساب بانکی شما نیست

انواع گارانتی در بای کلیک

در بای کلیک کالاها با گارانتی های مختلفی ارائه می شوند که خواندن شرایط آن پیش از خرید الزامی می باشد و هرگونه درخواست خارج از شرایط ذکر شده شامل هیچگونه سرویسی نخواهد شد و مسئولیت تمام آن با کاربر می باشد. تمام گارانتی ها (اعم از شرکت های ثانویه یا گارانتی بای کلیک و…) شامل شرایطی که در بندهای بالا ذکر شده نیز می باشد 

ذکر این نکته لازم است که گارانتی هر کالا در صفحه همان محصول نوشته شده است و پیش از خرید باید به آن دقت شود .

تضمین اصالت و سلامت فیزیکی   : در این سرویس علاوه بر تمام شروط بند شرایط استفاده از ضمانت یا گارانتی، فقط کالا تا زمان تحویل اولیه و تست اولیه می باشد. مشتری کالا را با ظاهری سالم تحویل گرفته و پس از تحویل گرفتن آن را بررسی و تست خواهد کرد. هرگونه مشکل باید نهایتا 48 ساعت پس از تحویل به واحد پشتیبانی از طرق مختلفی که در پایین ذکر شده است به بای کلیک اطلاع داده شود.

توجه داشته باشید تعویض یا استرداد کاالا تنها در صورت تایید مشکل کالا از طرف کارشناسان واحد گارانتی بوده و در صورت تایید نشدن، کالا به مشتری مسترد خواهد شد .

سرویس ویژه بای کلیک، 7 روز تضمین بازگشت کالا :   در این سرویس علاوه بر تمام شرایط بند شرایط استفاده از ضمانت یا گارانتی، کاربر پس از تحویل و بررسی می تواند هرگونه مشکل فنی پیش آمده را تا نهایتا 7 روز به بای کلیک اطلاع دهد .

10 ماه گارانتی شرکتی : این گارانتی علاوه بر رعایت مسائل بالا، می توانید تا 10 ماه هرگونه مشکل را به شرکت بای کلیک اطلاع دهید. لازم به ذکر است که مانند تمام انواع گارانتی، پس از تایید کارشناسان به واحد گارانتی بای کلیک ارجاع داده خواهد شد. در صورتی که تشخیص کارشناسان واحد پس از فروش هرگونه استفاده نادرست یا آسیب از طرف کاربر، مغایرت کالا و… باشد، کالا شامل هیچگونه گارانتی نخواهد شد و به کاربر ارجاع داده خواهد شد. همچنین کاربر موظف است تمام بندهای کالاهای مشمول گارانتی را مطالعه و رعایت نماید. در صورت رعایت نکردن حتی یکی از موارد، کالا از دریافت هرگونه خدمات مخروم خواهد شد .

انواع گارانتی شرکت های ثانویه : برای استفاده از گارانتی شرکت های ثانویه مانند آواژنگ، متین و… باید شرایط گارانتی آن ها را در سایت مربوط به شرکت مطالعه فرمایید. در صورت هرگونه سوال می توانید با پشتیبانی مسترکالا نیز جهت راهنمایی تماس حاصل کنید. در این نوع گارانتی مسئولیت تمام و انواع خرابی با شرکت گارانتی کننده بوده و مسترکالا صرفا فروشنده‌ی محصولات گارانتی شده آن شرکت می‌باشد.

زمانی که کالای دریافتی دچار مشکل بود،چه کاری انجام دهم؟

– آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی حداکثر باید طی 48 ساعت پس از دریافت کالا،به خدمات پس از فروش بای کلیک،از طریق تماس یا تیکت پشتیبانی اطلاع داده شود .
برای استفاده از گارانتی، باید کارتن یا جعبه اصلی کالا نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا خودداری شود.استفاده از این سرویس نیز تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی آن بازگردانده شود. نوشتن توضیحات یا برچسب زدن،آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول یا پاره و مخدوش کردن آن،امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد .

توجه کنید که   در زمان تحویل گرفتن بسته از مامور پست   (مخصوص سفارش هایی که با پست ارسال می شوند) حتما بسته را بررسی کنید و در صورت امکان در حضور مامور پست باز کنید. در صورت هرگونه مشکل می توانید در حضور مامور پست مشکل را صورت جلسه کنید تا در پست منطقه پیگیری شود .

در صورتی که بسته باز، مخدوش یا پاره بود به هیچ عنوان آن را   تحویل نگیرید   یا پس از باز کردن و بررسی کردن اقلام و موارد ظاهری آن را در تحویل بگیرید .

در صورت تحویل گرفتن بسته ای که مشکل ظاهری دارد مسئولیت تمام آن با کاربر بوده و مسترکالا در این زمینه مسئولیتی نمی پذیرد .

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود

از آنجا که بای کلیک یک وب سایت خرده فروش آنلاین است،حق استرداد محصول طبق شرایط متعلق به مشتری یا همان مصرف کننده است .

– اگر هنوز سفارش ارسال نشده است و وضعیت سفارش در وب سایت در حال پردازش و یا در انتظار می باشد،باید حتما به پشتیبانی اطلاع دهید.
اگر پس از دریافت کالا ، مشتری از خرید خود منصرف شود،حداکثر   تا 2 روز کاری ،   باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش از طریقتماس یا تیکت پشتیبانی اطلاع دهد.

در این حالت،برگرداندن کالا پس از تایید کارشناسان خدمات پس از فروش،تنها در صورتی امکان پذیر است که   کاملا در شرایط اولیه خود (پلمپ)باشد،از آن استفاده نشده باشد،و به همراه تمامی اقلام همراه آن و ملزومات،ارسال شود .
لطفا توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا،حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین می برد .
همچنین در صورت انصراف مشتری از خرید،هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود و در صورتی که ارسال سفارش برای مشتری رایگان بوده باشد، مبلغ ارسال نیز از آن کسر خواهد شد .
در صورت هرگونه تغییر اعم از کمبود اقلام، کثیف بودن کالا، تغییر در ظاهر و… محصول شامل هیچ سرویسی نخواهد شد .

کالا را چگونه ارسال کنم؟

از ارسال کالا بدون هماهنگی با پشتیبانی خدمات پس از فروش بای کلیک،جدا خودداری فرمائید. در صورتی که کالا را بدون هماهنگی ارسال کنید پیگیری انجام نخواهد شد و بسته برای شما برگشت داده خواهد شد .

ارسال فاکتور و در صورت وجود کارت گارانتی همراه با کالا و وجود آن در بسته بندی الزامی می باشد   و در صورت نبودن فاکتور یا کارت گارانتی در بسته بندی پس از بررسی کارشناسان،کالا از سرویس بازگشت خارج می شود .

برای ارسال،باید کالا در در جعبه یا کارتن اصلی به خوبی بسته بندی شود و لوازم جانبی و   همه اقلام همراه مانند :ریموت،کابل،باطری،دفترچه راهنما،کارت گارانتی،کارت بیمه و قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.

نوشتن توضیحات یا برچسب زدن،آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن،امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.(در صورت لزوم،توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه ای بنویسید)

فاکتور خرید همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید .

روش حمل و نقل بازگرداندن کالا را فقط پست پیشتاز انتخاب کنید و از تمامی هزینه ها مثل بیمه قیمت بالا، پیامک و… که توسط پست دریافت می شود، جلوگیری کنید.

فروشگاه پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری هزینه ارسال را واریز می کند.هزینه تا 10 هزارتومان و برای کالاهای بزرگتر تا 15 هزارتومان پرداخت خواهد شد. توجه داشته باشید که این مبلغ تنها در صورت تایید واحد گارانتی پرداخت می شود و در صورت تایید نشدن مبلغی پرداخت نخواهد شد .

از آنجا که واریز هزینه ارسال،منوط به دریافت رسید پستی و مشاهده آن است،برای اطمینان رسید پستی را به فاکتور منگنه کرده و همراه بسته ارسال کنید .

اگر ساکن خراسان رضوی هستید، صبر کنید تا پس از بررسی درخواست شما همکاران جهت هماهنگی با شما تماس بگیرند .
از نوشتن آدرس یا توضیحات روی کارتن یا جعبه اصلی کالا،جدا خودداری فرمائید و در صورت لزوم،جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته و ارسال کنید .
بسته خود را در صورت تایید واحد گارانتی به آدرس و کدپستی که در پایین صفحه اصلی و قسمت تماس با ما نوشته شده ارسال کنید.

هزینه ارسال چگونه محاسبه خواهد شد؟

هزینه ارسال کالا طبق تعرفه شرکت های ارسال کننده کالا محاسبه میشود .

هزینه کالای مسترد هم طبق قوانین سایت با مشتری خواهد بود.

آدرس:

خراسان رضوی – شهرستان بردسکن – خیابان قایم – قایم 23 – فروشگاه کلیک

کد پستی:

{9681898666}

تخفیف ویژه

برای اطلاع از تخفیفات و سایر مطالب ،کانال تلگرام ما را دنبال کنید